Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi szaleni i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe wiele perfekcyjnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to nieraz wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.