Ten portal został stworzony po to by zapewnić pomoc nowym i obecnym mamom. Kiedy wychodzimy już z wprawy albo musimy wszystkiego nauczyć się po raz pierwszy ważne jest by poprzednio sięgnąć wiedzy co i jak wykonywać poprawnie. Dzięki przydatnym informacjom takim jak: który to miesiąc ciąży, poradom, nowinkom zostaniemy ekspertami w dziedzinie macierzyństwa.
Każda ciąża różni się od siebie. Jednak każda z nas przeżywa ją tak samo. Po potwierdzeniu i pierwszemu USG na którym widać dziecko zaczynamy zastanawiać się jak zmieni się nasze życie. Pragniemy by rosło i rozwijało się prawidłowo. Najbliższe dziewięć miesięcy stanie się dla was czasem szczególnie ważnym. Wasze życie ulegnie absolutnej zmianie,a po narodzinach całkowicie stanie na głowie nasze artykuły pt „konopnicka dla dzieci” wspiera pokonać bez szwanku. Dojdzie przemęczenie, stres, nieprzespane noce. Jednak dziecko w pełni zrekompensuje wam trud jaki włożycie w jego wychowanie.
Nasz serwis pomoże wam w codziennym życiu. Zamieszczone tu wskazówki pomogą rozwikłać wam problemy. Pragniemy by każda mama w ciąży i po narodzinach czuła się pewnie i wyjątkowo. Pracujemy nad tym by sprostać wymaganiom każdego rodzica.