Masaż to obecnie ciekawa metoda relaksacyjna. Masaż sam w sobie ma także olbrzymie znaczenie w terapiach i w leczeniu. Dlatego takie istotne jest żeby uważnie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest parę wartych uwagi gabinetów ale szczególnym zainteresowaniem warto obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
masażysta Opole
Oprócz tego gabinet specjalizuje się w masażu wschodnim.
Masaż wschodni – jest to wskazany rodzaj masażu oparty na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyszkolonego masażystę. Masaż jako metoda leczenia był znany już od zarania dziejów. Powstał wraz z innymi technikami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy podróżowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Dobroczynne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z zalet takiej formy relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Trzeba zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka potocznie nazywana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem udzielania pomocy chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest wiele ciekawych metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioterapia opole